پرستار آی سی یو در منزل

پرستار ICU در منزل

 پرستار ای سی یو در منزل برای بیمارانی که به دلیل شرایط خاص خود نیازمند دریافت مراقبت های متعدد در زمینه های جسمی و روحی هستند می تواند برای برای بیماران مفید باشد. کارشناسان ما با سال ها تجربه در این زمینه آماده ارائه خدمات مراقبتی و پرستاری و پزشکی هستند. خدمات پرستار ای سی یو در منزل به بیماران در سه بخش طبقه بندی می گردد:

بیمارانی که دارای شرایط نسبتا مناسبی در حد رفع نیاز های خود هستند، فقط نیاز به آموزش هایی مانند کنترل و پیشگیری از عفونت در صورت مصرف داروهای سرکوب کننده ایمنی بدن دارند.

بیمارانی که در شرایط انجام مراقبت های خود نیاز به کمک پرستار در زمینه خدماتی همچون پرستار ای سی یو در منزل دارند.

برخی بیماران نیز به دلیل شرایط جسمی خود نیاز به حضور دائم و دریافت کامل مراقبت هایی همچون پرستار ای سی یو در منزل به طور دائم دارند که تمامی نیازهایشان باید توسط پرستار و دیگر رده های پرستاری، مثل پرستار ای سی یو در منزل، برطرف می گردد. این بیماران بعد از درمان توسط پرستار ای سی یو در منزل در معرض قرار گرفتن در شرایط بهتری هستند و می توانند از خدمات درمانی و ماساژ درمانی در منزل یا حتی فیزیوتراپی در منزل استفاده کنند تا مشکلات جسمانی آن ها نیز تا سلامتی کامل بر طرف شود.

خدمات مهم پرستار ای سی یو در منزل

ای سی یو یکی از حساس‌ ترین بخش‌های بیمارستان است که باید پرستاران حرفه ‌‌ای و با تجربه در آن بخش مشغول باشند. اما با توجه به مراقبت و نگهداری بیمار در این بخش، شما باید هزینه‌های زیادی را به بیمارستان پرداخت کنید. به همین دلیل مرکز پزشکی و درمانی رادمان  با سال‌ها تجربه در زمینه خدمات رسانی به سالمندان، بیماران و کودکان می‌تواند بخش ICU را به منزل شما بیاورد.

  پرستاران و پزشکان انتخاب شده برای نگهداری از بیمار در شرایط ای سی یو باید مهارت و تخصص بالایی داشته باشند تا هنگام وخیم شدن حال بیمار بتوانند تصمیم درستی را بگیرند. در شرایط ای سی یو، پرستار ای سی یو در منزل می تواند گزینه ای عالی باشد. همانطور که گفتیم عفونت یکی از بیماری‌هایی است که افراد برای درمان و بهبود آن باید در بخش مراقبت‌های ویژه یا ای سی یو بستری شوند؛ زیرا این افراد به دلیل ضعیف شدن سیستم دفاعی دچار عفونت‌های مختلف می‌شوند.

پرستار آی سی یو در منزل

چه بیمارانی به خدمات ICU در منزل نیاز دارند

  • بیمارانی که بعد از عمل جراحی ممکن است به دلیل کاهش سطح هوشیاری، خونریزی، افزایش یا کاهش فشار خون و مشکلات تنفسی نیاز به مراقبت بیشتری دارند؛
  • بیمارانی که تحت عمل جراحی بزرگ و طولانی مانند جراحی قلب، سیستم تنفسی، جراحی مغز و موارد دیگر که هر کدام برای طی کردن طول درمان نیاز به زمان بیشتری دارند؛
  • بیمارانی که به طور منظم و دقیق باید علائم حیاتی مانند تنفس، ضربان قلب، فشار خون و … اندازه گیری شود؛
  • بیمارانی که در اثر حوادث و تصادفات شدید دچار آسیب‌های جدی شده‌اند و وضعیت بحرانی برای آنها اتفاق افتاده است؛
  • بیمارانی که دچار عفونت شدید مانند عفونت در خون و عفونت‌های بدنی شده باشند باید به طور دقیق تحت نظر پزشکان متخصص قرار بگیرند؛
  • بیمارانی که برای ادامه حیات نیاز به دستگاه‌های مخصوص تنفسی می‌باشند.

مزایای استفاده ICU در منزل

1.سرعت در بهبودی و کاهش خطر ابتلا به عفونت ها

مراقبت پرستاری در منزل کمک می نماید تا بیمار از عفونت هایی که در بیمارستان ها در معرض آن قرار دارند محافظت شود. مراقبت از بیماران آی سی یو در منزل می تواند به بهتر شدن و سرعت درمان بیمار به علت دور بودن از عفونت های بیمارستانی و آلودگی کمک کند.

2.هزینه بسیار کم پرستاری در منزل

بیمار ممکن است نیاز به مراقبت های ویژه ای داشته باشد . مراقبت های درمانی در بیمارستان معمولا بسیار پر هزینه است و نگهداری بیمار به صورت طولانی مدت در بیمارستان برای بیمارستان با هزینه بالا تمام می شود. در خدمات پرستاری در منزل با استفاده از مراقبت های پزشکی حرفه ای می توان بیمار در راحتی خانه با استانداردهای بیمارستان را مراقبت و نگهداری کرد . از نظر هزینه، پرستاری در منزل در مقایسه با بستری شدن در بیمارستان، بسیار مقرون به صرفه است.

3.محیط اطراف بیمار

نگه داشتن طولانی مدت بیمار در محیط بیمارستان می تواند تاثیر منفی بر سلامت روانی آنها داشته باشد. بیمارستان معمولا به دلیل محیط اطراف بیمار را از لحاظ روانی تحت فشار قرار می دهد. و دوری از اعضاء خانواده سبب ایجاد استرس های مختلفی جسمی و روحی روانی می گردد. پرستاری در منزل با ارائه مراقبت های حرفه ای پزشکی در محیط آرام خانه در روند بهبودی بیمار موثر است و همچنین حضور در محیط گرم و دوست داشتنی خانه به آرامش ذهن و کاهش استرس بیمار کمک می کند.

پرستار آی سی یو در منزل
مجموعه رادمان

برای درخواست سرم و تزریقات در منزل تماس بگیرید

رادمان در خدمات ICU

پرستار آی سی یو در منزل مرکز خدمات پزشکی پرستاری رادمان ، خدمات آی‌ سی‌ یو  برای گروه های مختلف تحت عنوان بیماران ، در دستور کار خود قرار داده است. این مرکز فعالیت خود را با اخذ مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای سال آغاز کرده است.

امیدواریم بتوانیم برترین کیفیت خدمات درمانی و مراقبتی را به شما عزیزان ارائه دهیم. مراقبین و پرستاران گروه رادمان افرادی با تحصیلات و سابقه کاری مرتبط می باشند که قادر به انجام وظایف محوله با بهترین کیفیت و مبتنی بر دانش روز دنیا هستند.