شرکت رادمان ارائه دهنده خدمات ضدعفونی منزل و محل کار

مشاوره و سفارش ضدعفونی منزل و محل کار 09190358585

ضدعفونی منزل

ضدعفونی منزل و محل کار این روزها بیشتر از قبل اهمیت خود را نشان می دهد. گرچه در فرهنگ ما از قدیم به تمیزی و ضدعفونی منزل سفارش شده بود، اما این روزها با شیوع بیماری اهمیت این امر چندین برابر شده است. ضدعفونی منزل و ضدعفونی محل کار یکی از بهترین و موثرترین راه ها در پیشگیری از ابتلا به ویروس است. هر قدر هم که در خانه مانده باشید باز ممکن است از راه هوا، یا همراه خریدهایی که پیک برایتان آورده است ویروس وارد منزل شده باشد.لذا ضدعفونی منزل در زمان کرونا می تواند خیال شما را از از بین رفتن ویروس راحت کند. این کار فقط برای این بازه زمانی نیست، ویروس های دیگر مانند سرماخوردگی ساده یا انفولانزا هم با ضدعفونی کردن خانه از بین می روند.

ضدعفونی منزل و میکروب زدایی یکی از کارهای مهمی است که هر چند ماه یک بار مخصوصا با تغییر فصل باید انجام شود. وجود باکتری ها، ویروس ها و گرد و غباری که از بیرون به داخل خانه وارد می شود و روی اشیا و لوازم خانه جا خوش می کند بدون شک در مدت زمان طولانی به تمام نقاط خانه منتقل شده و ایجاد حساسیت، بیماری و عفونت خواهد کرد. این روزها با حضور ویروس کرونا نیاز به میکروب زدایی و ضدعفونی منزل بسیار مهم و ضروری است چرا که هر فرد با خارج شدن از خانه ممکن است دستها، لباس و اشیائی که با خود به خانه می آورد حامل ویروس کرونا باشد و خیلی زود به دیگران هم منتقل شود لذا بسیار حائز اهمیت است که به طور مرتب خانه را ضدعفونی نمایید. این کار را می توانید با استفاده از محلول های ضدعفونی کننده سطوح انجام دهید. این محلول ها را می توانید از داروخانه ها تهیه کنید و حتی می توانید در خانه این محلول ها را درست کرده و برای ضدعفونی منزل استفاده نمایید.

ضدعفونی منزل بعد از کرونا

ممکن است در خانه شما فردی به کرونا مبتلا شده و بهبود پیدا کرده باشد. ممکن است در بیمارستان بستری بوده و اینک دوران نقاهتش را  در خانه می گذراند شاید هم تمام دوران بیماری را در خانه بوده است. در این زمان ضدعفونی خانه از کرونا بسیار حیاتی و لازم است تا تمام آثار این ویروس از خانه دفع شود وگرنه وجود آن گریبان همه را خواهد گرفت. چنانچه در منزل بچه کوچک یا نوزاد دارید به شما پیشنهاد می کنیم که این کار را به شرکت های ضدعفونی کننده بسپارید. چرا که برخی مواد ضدعفونی کننده ایجاد حساسیت می کنند و باعث بیماری خواهند شد. نیاز است که خانه، لباس ها و اشیا همگی استریل شوند تا مطمئن شوید که هیچ اثری از ویروس کرونا در خانه نیست.

ضدعفونی کردن خانه کرونایی شامل: تمیز و استریل کردن حمام و سرویس بهداشتی، ضدعفونی کردن آشپزخانه و کابینت ها، میکروب زدایی اتاق و کمد لباس ها و کمد اسباب بازی ها، ضدعفونی کردن مبلمان، استریل کردن کف، میکروب زدایی کاشی ها و تراس، ضدعفونی اثاثیه، کانال های ورود و خروج هوا و غیره می باشد.ضدعفونی کردن منزل درست مثل خانه تکانی است منتها با استفاده از مواد ضدعفونی کننده ای که باعث نابودی ویروس کرونا شود.

مواد مورد نیاز برای ضدعفونی منزل و محل کار

برای ضدعفونی سطوح مختلف به انواع مختلفی از مواد ضد عفونی کننده نیاز دارید. پاک کننده‌های همه منظوره بر پایه الکل یا سفید کننده و فنیل هستند که در ضد عفونی کردن کف، پنجره‌ها و سطوح سخت به کار می‌روند. برای مبل‌ها، روکش‌های مبل و سایر اثاثیه یا لوازم داخلی به مواد شوینده احتیاج دارید.

اقدامات احتیاطی هنگام استفاده از ضد عفونی کننده‌ها:

  • علاوه بر شیوه صحیح ضد عفونی کردن باید از اقدامات احتیاطی هنگام استفاده از ضد عفونی کننده‌ها نیز مطلع بوده و آن‌ها را به خوبی رعایت کنید.
  • هنگام ضد عفونی کردن از دستکش، ماسک، چکمه و دستمال استفاده کنید.
  • درها و پنجره‌ها را باز بگذارید تا هوا در جریان باشد و بوی مواد ضد عفونی کننده‌ را استنشاق نکنید.
  • مواظب باشید تا مواد ضد عفونی کننده با پوست شما تماس مستقیم نداشته باشند.

روند ضدعفونی منزل برای پیشگیری از ابتلا به بیماری

در راستای پیشگیری از بیماری، سعی کرده ایم با ارائه سرویس ضدعفونی منزل و ضدعفونی محل کار شما را توسط محلول های تمیز و پاک کننده عاری از هرگونه ویروس، باکتری یا آلودگی کنیم. این کار ویروس های موجود را از بین می برد و تا چند ساعت هم مانع از جذب ویروس می شود. انجام این سرویس به صورت دوره ای در کنار سایر دستورالعمل های ایمنی، می تواند شانس ابتلا را تا حد قابل توجهی کاهش دهد. روند ضدعفونی منزل و ساختمان به معنای ضدعفونی کلیه ساختمان مانند راه پله ها، پارکینگ، پاگردها و… است. توصیه می کنیم پس از اتمام انجام این سرویس، یک اسپری در خانه داشته باشید و در انتهای کار بخشی از محلول را نگه دارید؛ سپس می توانید خودتان برای ضدعفونی کردن لباس هایتان یا هر بسته ای که از بیرون برایتان می رسد، اقدام کنید.

ضدعفونی محل کار

باتوجه به شرایط فعلی و شیوع خطرناک ترین ویروس دنیا، ضدعفونی محل کار یکی از مهمترین اقدامات پیشگیری از ابتلا به کرونا می‌باشد.ضدعفونی محل کار شامل تمیز کردن محیط کاری و وسایلی که هر روز مورد استفاده قرار می‌گیرد و در طول روز با آن‌ها تماس دارید. پیشنهاد می‌شود برای ضدعفونی محل کار خود همواره یک اسپری الکل برای ضدعفونی سطوح و اشیاء همراه خود داشته باشید. نظافت و ضد عفونی محل کار شامل بخش های مشترک کارمندان، سرویس های بهداشتی، آشپزخانه، میز ها و سطوح کف در راستای کنترل رشد بیماری کووید ۱۹ در ادارات دارای اهمیت است. محیط کار سالم و بهداشتی به کارمندان کمک می کند تا بدون مشکلات و بیماری های احتمالی و وقفه در ارائه خدمات، فعالیت نمایند. در این روز های کرونایی ادارات غیر بهداشتی و بدون توجه به ضدعفونی سطوح می توانند برای مراجعین نیز خطرساز باشند. سطوح مشترک و سطوح کف از مهم ترین بخش های ادارات برای نظافت و ضدعفونی هستند. برای نظافت سطوح کف در ادارات بعضا از جاروی دستی و تی و در برخی ادارات که وسعت بالایی دارند از تجهیزات نظافتی مکانیزه استفاده می شود.

راهکار های ضد عفونی استاندارد محیط کار

با توجه به اینکه مدتی است موضوع فاصله ­گذاری اجتماعی از سوی وزارت بهداشت مطرح شده و به در حال انجام است، اما با شروع کسب­ وکارها و راه ­اندازی دوباره مشاغل، تحقق این امر سخت به نظر می­ رسد. البته با وجود اینکه ضدعفونی کردن محیط­ های کاری توسط ادارات و سازمان­ ها از سوی وزارت بهداشت اجباری شده، اما هنوز نگرانی ­هایی در مورد ضدعفونی صحیح و کامل محیط­ های کاری وجود دارد. به همین دلیل، مدیران ادارات و سازمان­ ها در این مقطع حساس، وظیفه سنگینی به عهده دارند. در این مقطع، انجام اقدامات ایمن و کم هزینه در زمینه ضدعفونی کردن محیط­ های کاری توسط متخصصان این امر، می­ تواند به پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در محل کار و حتی جلوگیری از انتقال آن به خانه کمک کند، حضور متخصصین ضدعفونی در محیط­ های کاری و منازل موجب کاهش استفاده از مواد ضد عفونی شده و هزینه ­ها را نیز کاهش می ­دهد. البته با توجه به اینکه در مرحله حساسی از شیوع این ویروس قرار داریم، بهتر است عملیات ضدعفونی ادارات و محیط­ های کسب­ و کار و همچنین منازل به صورت دوره­ای انجام شود

شرکت ضدعفونی

این روزها ویروس کرونا و مانع از ابتلا به آن یکی از دغدغه های بسیاری از خانواده ها شده است به گونه ای که همه در تمام مدت یک ظرف مواد ضدعفونی کننده به همراه دارند و آن را به دست و اشیا اطراف می پاشند. این کار بعد از مدت کوتاهی مشکلات تنفسی را به همراه خواهد داشت اما یکی از بهترین راهها برای در امان ماندن از ویروس کرونا ضدعفونی منزل با کمک گرفتن از شرکت ضدعفونی کننده است که با دقت و تجربه  بالا این کار را به بهترین شکل انجام می دهند. افراد با تجربه ای که از طرف شرکت برای ضدعفونی خانه اعزام می شوند با لباس مخصوص و پمپ بزرگی که حاوی مواد ضدعفونی قوی است به محل آمده و تمامی خانه را ضدعفونی می کنند. خدمات ضدعفونی خانه به شکلی انجام می گیرد که به وسایل منزل آسیبی وارد نشود. این شرکت ها برای ضدعفونی منزل از مواد حساسیت زا که دارای بو و عطر باشند استفاده نمی کنند و مواد ضدعفونی کننده مصرفی آنها دارای استانداردهای بهداشتی می باشد. ضدعفونی فوری منزل شما بدون ایجاد تحریک در پوست و چشم و ریه ها انجام می گیرد و پس از پاشیده شدن به سطوح خود به خود محو می شوند و نیازی نیست تا توسط پارچه یا آب تمیز و شسته شوند. استفاده از این خدمات آرامش خاطر را در محیط خانواده فراهم می کند و نتایج خوب و ثمر بخشی به همراه دارد.

محلول های ویژه ضدعفونی منزل

محلول های ضدعفونی کرونا که شرکت ها برای ضدعفونی منازل، شرکت ها و ادارات از آن استفاده می کنند با تاییدیه از سازمان بهداشت می باشد و مطابق با استانداردها تهیه می شوند از اینرو می توانید مطمئن باشید که هیچگونه حساسیت پوستی و تنفسی برای شما و خانواده بوجود نمی آورد و پس از مدت زمان چند دقیقه از روی سطوح محو می شوند و دیگر نیازی به شستن و یا دستمال کشیدن نیست.

چنانچه خودتان می خواهید محلول های ویژه ضدعفونی منزل درست کنید حتما با احتیاط و رعایت نکات مهم اینکار را انجام دهید چرا که ترکیب برخی محلول های ضدعفونی کننده عواقب خطرناکی به همراه دارد.

برای تهیه محلول های ویژه ضدعفونی منزل یک فنجان وایتکس را به 5 فنجان آب سرد اضافه و ترکیب کنید و از آن برای ضدعفونی کردن سطوح استفاده نمایید اجازه دهید خود محلول روی سطح خشک شود. از این محلول می توانید برا ی ضدعفونی کردن سرویس بهداشتی، حمام و سردوش  هم استفاده نمایید.

خبرها و شایعات زیادی برای استفاده از مواد مختلف برای ضدعفونی کردن شنیده می شود اما بهتر آن است که به توصیه هایی که از طرف مراجع بهداشتی ذکر می شود عمل نمایید.

هرگز از دستمال مرطوب برای ضدعفونی استفاده نکنید چرا که بیشتر باعث پخش آلودگی ها به بخش های دیگر خواهد شد.

از آنجا که ساختار ویروس کرونا از جنس پروتئین می باشد لذا باید از موادی برای ضدعفونی کرونا کمک گرفت که ساختار آن را از بین ببرد و برخی از شوینده این خاصیت را دارا می باشند. وایتکس و الکل خاصیت از هم پاشیدن ساختار پروتئینی کرونا را دارند پس برای این کار موثر می باشند.

این روزها محلول های ضدعفونی کننده بسیاری به بازار عرضه شده است محلول هایی که بر پایه فناوری نانو هستند و ماندگاری بالایی دارند و برای مقابله با ویروس کرونا تولید شده اند. الکل یکی از بهترین مواد ضدعفونی کننده می باشد که قدرت بالایی در استریل کردن دارد . با ترکیب الکل با آب اکسیژنه به راحتی از آن برای ضدعفونی کردن سطوح و دستها استفاده نمایید.

آنچه برای ضدعفونی منزل و محل کار در زمان شیوع کرونا باید بدانیم | ارائه خدمات آنلاین با کیفیت و قیمت مناسب | ضدعفونی منزل و محل کار از ویروس کرونا با بهترین تجهیزات

ضدعفونی محل کار
ضدعفونی محل کار
ضدعفونی محل کار