تزریقات و وصل سرم در منزل

همانطور که می­ دانید وصل سرم در مراکز درمانی به بستری نیاز دارد. و برای تزریق و اتمام آن به صبر و حوصله بیمار و همراه او احتیاج است. همچنین در اکثر کلان شهرها برای دسترسی به مراکز درمانی، به علت حجم سنگین ترافیک، به وقت و زمان زیادی نیاز است. و حضور در این مراکز برای خانواده هایی که افراد سالمند و یا معلول دارند بسیار دشوار است. بنابراین بهتر است که در چنین شرایطی از فرد باتجربه ای برای وصل سرم در منزل کمک گرفته شود. تا تمام اعضای خانواده در زمانی که سرم به بیمار وصل است در کنار او باشند.

تزریقات و وصل سرم در منزل

وصل سرم در منزل به چه کسانی پیشنهاد می­شود؟

پزشکان برای بعضی از بیماران به دلیل افت شدید فشار خون و یا قند خون مجبور می ­شوند که سرم تجویز کنند. ولی اکثر بیماران به دلیل سختی تزریق و نیز زمان­بر بودن آن از سرم زدن سرباز می ­زنند . اما برای بهبود وضعیت جسمانی چاره ای جز عمل به دستور پزشک نیست. و باید شرایطی را برای بیمار فراهم کرد تا راحت تر تزریق سرم را قبول کند.  وصل سرم یکی از راه­ های هوشمندانه برای آرامش دادن به بیمار است. و به کسانی پیشنهاد می­ شود که:

  • برای انجام تزریقات دچار استرس و اضطراب می شوند؛
  • مسافت طولانی بین محل سکونت آنها و مراکز درمانی وجود دارد؛
  • توان حرکتی ندارند؛
  • وضعیت جسمانی خوبی برای نشستن در صف­های طولانی تزریق سرم را ندارند؛
  • از مبتلا شدن به بیماری­های مسری و یا بیماری­های عفونتی بیمارستانی مانند کرونا می­ترسند.

چه زمانی به وصل سرم در منزل احتیاج است؟

زمانی که خدمات پزشکی و پرستاری به صورت شخصی و خصوصی ارائه می شود. نتایج بهتری از آن مشاهده می­ شود. وصل سرم نیز از این قاعده مستثنی نیست، البته به شرطی که توسط یک فرد باتجربه و کاربلد انجام گیرد. برخی از مهمترین مزایای وصل سرم در محل کار یا منزل  عبارتند از:

  • استفاده از تجهیزات استریل شده و رعایت تمام نکات ایمنی و بهداشتی: زمانی که وصل سرم در محل کار یا منزل انجام می ­گیرد دیگر نگرانی بابت ابتلای بیمار به کرونا ویروس و عفونت­های بیمارستانی ندارید.
  • آسایش و راحتی بیمار و همراهان او: حریم خانه و خانواده آرامش خاصی به بیمار می ­دهد و اعضای خانواده با کیفیت بهتر و بیشتری از بیمار مراقبت می کنند.
  • صرفه جویی در وقت و هزینه: با وصل سرم در محل کار یا منزل علاوه بر اینکه در وقت شما صرفه جویی می­ شود، هزینه های درمان هم کاهش می یابد. زیرا نیازی به صرف هزینه بابت ایاب و ذهاب نخواهید داشت.
  • تمرکز بیشتر و بهتر پرستار بر روی بیمار: وصل سرم در محل کار یا منزل باعث می­ شود که تمام توجه پرستار به یک بیمار باشد. و با دقت و تمرکز بیشتری شرایط بیمار را بررسی­ می­کند. پرستار اگر متوجه تداخل دارویی یا حساسیت دارویی شود فوراً با شما در میان می­ گذارد.
تزریقات و وصل سرم در منزل
مجموعه رادمان

برای درخواست سرم و تزریقات در منزل تماس بگیرید

چه زمانی به وصل سرم در منزل احتیاج است؟

برخی از مواقع پزشک سرم را برای رقیق کردن دارو و انتقال آن به بدن بیمار تجویز می­کند. مجموعه ما توصیه می کند  که به صورت خودسرانه سرم وصل نکنید. و در صورتی که پزشک برای شما سرم تجویز کرد اما فرصت و یا امکان حضور در یک مجموعه درمانی برای تزریق آن را ندارید می­ توانید از خدمات پزشکی پرستاری ما استفاده نمایید.

رادمان در خدمات تزریقات در منزل

تزریقات سرم در منزل یکی ازکار هایی است که در زمینه پرستاری مجموعه رادمان انجام می دهد.. این مرکز فعالیت خود را با اخذ مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای سال آغاز کرده است.

امیدواریم بتوانیم برترین کیفیت خدمات درمانی و مراقبتی را به شما عزیزان ارائه دهیم. مراقبین و پرستاران گروه پرستاری در منزل رادمان افرادی با تحصیلات و سابقه کاری مرتبط می باشند که قادر به انجام وظایف محوله با بهترین کیفیت و مبتنی بر دانش روز دنیا هستند.